Iskolák

 STEM programunk partneriskolái – ArTeC robotikával foglalkozó partnereink
Kiemelt partnerünk:
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest
Arany János Általános IskolaBükkábrány
Berzsenyi Dániel Általános IskolaKaposvár
Károlyi Mihály Fővárosi Gyakorló Kéttannyelvű Közgazdasági SzakközépiskolaBudapest
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára GimnáziumBudapest
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre GimnáziumBudapest
Corvin Mátyás GimnáziumBudapest
Endre Király Általános IskolaTiszavárkony
Gubányi Károly Általános IskolaPilis
Háry László Általános IskolaGyömöre
Hatos Ferenc Általános IskolaVép
Kanizsai Dorottya Általános IskolaSiklós
Kertvárosi Általános IskolaBudapest
Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest
Legyesbényei Általános IskolaLegyesbénye
Markazi Várvölgye Általános IskolaMarkaz
Monori Kossuth Lajos Általános IskolaMonor
Német Nemzetiségi Általános IskolaPilisborosjenő
Óbudai Nagy László Általános IskolaBudapest
Óbudai GimnáziumBudapest
Palonai Magyar Bálint Általános IskolaFonyód
Pécsi Meszesi Általános IskolaPécs
Rákospalotai Meixner Általános IskolaBudapest
Reich Károly Általános IskolaBalatonszemes
Szent Margit Általános IskolaSátoraljaújhely
Széchenyi István Általános IskolaTiszaújváros
Turai Hevesy György Általános IskolaTura
Vári Emil Általános IskolaKisvárda
Zipernovszky Károly Általános IskolaBudapest
Zrínyi Miklós Általános IskolaNagykanizsa
Versenyeink partneriskolái
Békéscsabai Gépészeti és Számítástechnikai Szakképző Iskola Békéscsaba
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Szarvas
Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Bessenyei György Általános Iskola Furta
Bornemisza Péter Általános Iskola Budapest
Budapesti Ward Mária Általános Iskola Budapest
BZSH Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola Budapest
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Iskola Székesfehérvár
Csete Balázs Szakközépiskola Budapest
Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Baja
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola Budapest
Gábor Dénes Iskola Isaszeg
Gregus Máté Mezőgazdasági Szakközép Iskola Hódmezővásárhely
Kalocsai Nebuló Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Kalocsa
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Perbál
Lauder Javne Iskola Budapest
Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava (Pozsony)
Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Magyarhomorog
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola, Előkészítő Szakisikola és Alapfokú Művészeti Iskola Mezőfalva
Móricz Zsigmond Általános Iskola Dunaújváros
Móricz Zsigmond református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola (Arany János Általános Iskola Tagintézmény) Kisújszállás
Német Nemzetiségi Általános Iskola Bakonynána
Nemzetőr Általános Iskola Monor
Neumann János Középiskola és Kollégium Eger
Nyírbátori Református Általános Iskola Nyírbátor
Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola Miskolc
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
Pécsi Református Kollégium Általános iskolája Pécs
Révfülöp Általános Iskola Révfülöp
Szent Imre Katolikus Általáois Iskola és Jó Pásztor Óvoda Eger
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános iskola Kecskemét
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola Ajka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Türr István Gazdasági Szakközépiskola Baja
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítású Nyelvű Általános Iskola Velence